biuro@frapz.org.pl

tel. (032) 7854221
ul. Mazowiecka 5,
41-205 Sosnowiec
Rachunek bankowy:

81 1050 1360 1000 0090 3148 7326
ING Bank Śląski
KRS 0000144428             NIP 629-22-38-414           REGON 277947710

Aktualności

20.07.2010

Studia e-learningowe

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia nawiązała współpracę z dwoma uczelniami wyższymi, które oferują atrakcyjne kierunki studiów metodą e-learningu (distance learning), tj. Warszawską Wyższą Szkołą Ekonomiczną i Collegium Varsoviense. Ta forma kształcenia niezaprzeczalnie pozwala oszczędzać czas i pieniądze. Związane jest to głównie z brakiem konieczności częstego podróżowania i wydawania pieniędzy na noclegi. Ten aspekt jest szczególnie istotny dla osób zamieszkujących tereny oddalone od ośrodków naukowych, o słabej infrastrukturze transportowej. Ponadto biorąc udział w kształceniu tą metodą, za pośrednictwem Internetu mamy dostęp do stosownych materiałów o każdej porze dnia. Możemy zatem lepiej rozplanować swój rozkład nauki, dostosowując go do swojego planu zajęć i obowiązków. Ponieważ aktualnie trwają nabory studentów na studia wyższe, a oferta ww. szkół jest atrakcyjna zarówno pod względem finansowym jak i merytorycznym, przedstawiamy krótką propozycję ww. szkół.

Szkoły kształcą studentów na wielu płaszczyznach oferując możliwość zdobycia wszechstronnej wiedzy. Ich celem jest wykształcenie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy będą z powodzeniem konkurować na wymagającym rynku pracy w Polsce oraz Unii Europejskiej. Programy dydaktyczne uczelni są zgodne ze standardami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, jak również gwarantują uznawalność dyplomów w ramach Europejskiego Obszaru Edukacyjnego.
Kształcenie odbywa się na 12 kierunkach, w tym 4 inżynierskich. Oferta edukacyjna umożliwia uzyskanie dyplomów licencjata, inżyniera oraz magistra.

W ofercie szkół znajdą Państwo:

- studia inżynierskie na kierunkach:
* Informatyka
* Elektronika i Telekomunikacja
* Inżynieria Środowiska
* Gospodarka Przestrzenna

- studia licencjackie na kierunkach:
* Administracja
* Politologia
* Socjologia
* Ekonomia
* Zarządzanie
* Zdrowie Publiczne

- dwuletnie magisterskie studia uzupełniające na kierunku: Zarządzanie

Na wszelkie Państwa pytania, wątpliwości, odpowie przedstawiciel naszej fundacji - p. Piotr Gnojczak, tel. 32 764 22 98 w. 37, e-mail: p.gnojczak@frapz.org.pl
powrót
FRAPZ 2012 © Wszelkie prawa zastrzeżone.